Hledat … FacebookInstagram Bakaláři Jídelna Menu
Facebook Facebook VOŠ a SPŠ Facebook oboru elektrotechnika Elektrotechnika Facebook oboru strojírenství Strojírenství Facebook oboru informační technologie Informační technologie Facebook oboru grafický design Grafický design Facebook oboru průmyslový design Průmyslový design Facebook oboru technické lyceum Technické lyceum Facebook VOŠ VOŠ Facebook domova mládežeDomov mládeže
Instagram Instagram VOŠ a SPŠ Instagram oboru elektrotechnika Elektrotechnika Instagram oboru strojírenství Strojírenství Instagram oboru informační technologie Informační technologie Instagram oboru grafický design Grafický design Instagram oboru průmyslový design Průmyslový design Instagram technické lyceum Technické lyceum Facebook VOŠ VOŠ Instagram domova mládežeDomov mládeže
Kontakty
JMÉNO
E-MAIL
TELEFON
KABINET
Mgr. Bambušková Zuzana
bambuskova@vsps-su.cz
583 326 216
221
Mgr. Bednářová Ivona
bednarova@vsps-su.cz
583 326 209
D16
Ing. Boháčová Pavla
bohacova@vsps-su.cz
583 326 202
205
Mgr. Daňková Alena
dankova@vsps-su.cz
583 326 224
410
Ing. Mgr. Divišová Monika
divisova@vsps-su.cz
583 326 230
233
Ing. Dorňák Vojtěch
dornakv@vsps-su.cz
583 326 225
403
Ing. Drexler Jaroslav
drexler@vsps-su.cz
583 326 218
125
Falhar Michal
falhar@vsps-su.cz
583 326 218
125
Mgr. Fiala Roman
fiala@vsps-su.cz
583 326 225
403
Mgr. Gajová Jana
gajova@vsps-su.cz
583 326 228
310
Mgr. Havlík Josef
havlik@vsps-su.cz
583 326 231
237
Ing. Horníček Jan
hornicek@vsps-su.cz
583 326 210
239
MgA. Janda Jiří
janda@vsps-su.cz
583 326 209
D16
Ing. Janderková Anna
janderkova@vsps-su.cz
583 326 233
230
MgA. Jarmarová Pavla
jarmarova@vsps-su.cz
583 326 209
D16
Ing. Johnová Marie
johnova@vsps-su.cz
583 326 220
233
Mgr. Jonová Kristýna
jonova@vsps-su.cz
583 326 234
231
Kašparová Martina
kasparova@vsps-su.cz
583 326 216
221
Mgr. Klimešová Petra, Ph.D.
klimesova@vsps-su.cz
583 326 209
D16
Mgr. Kobylka Petr
kobylka@vsps-su.cz
583 326 234
231
Mgr. Krejčí Miroslava
krejci@vsps-su.cz
583 326 221
309
Ing. Krivošej Petr
krivosej@vsps-su.cz
583 326 223
302
Ing. Krňávek Vít
krnavek@vsps-su.cz
583 326 214
121
Mgr. Kroul Josef
kroul@vsps-su.cz
583 326 222
303
Mgr. Kundratová Lenka
kundratova@vsps-su.cz
583 326 216
221
Ing. Láník Vladimír, CSc
lanik@vsps-su.cz
583 326 218
125
Mgr. Málek Rudolf
malek@vsps-su.cz
583 326 228
310
Mgr. Mareš Pavel
mares@vsps-su.cz
583 326 222
303
Mgr. Mikulová Michaela
mikulova@vsps-su.cz
583 326 221
309
Mgr. Mrázek Jakub
mrazek@vsps-su.cz
583 326 208
220
Bc. Nedvědová Miroslava
nedvedova@vsps-su.cz
583 326 210
239
Ing. Nikolajčík Martin
nikolajcik@vsps-su.cz
583 326 230
233
Bsc. O´Reilly Eoghan
oreilly@vsps-su.cz
583 326 210
239
Ing. Opatovská Ilona
opatovska@vsps-su.cz
583 326 219
209
Mgr. Orel Radek
orel@vsps-su.cz
583 326 209
D16
Mgr. Osladilová Kateřina
osladilova@vsps-su.cz
583 326 229
130
Mgr. Pátík Radomír
patik@vsps-su.cz
583 326 210
239
Mgr. Pavlů Alena
pavlu@vsps-su.cz
583 326 229
130
Mgr. Pecháčková Květa
pechackova@vsps-su.cz
583 326 234
231
Mgr. Petřík Michal
petrik@vsps-su.cz
583 326 231
583 326 292
237
Mgr. Petříková Lenka
petrikova@vsps-su.cz
583 326 231
237
Mgr. Přikryl Zdeněk
prikrylr@vsps-su.cz
583 326 208
220
Mgr. Ptáček Vladimír
ptacek@vsps-su.cz
583 326 214
121
B.A. Shone David
shoned@vsps-su.cz
583 326 222
303
Mgr. Shone Soňa
shone@vsps-su.cz
583 326 222
303
Mgr. Sirkovská Lenka
sirkovska@vsps-su.cz
583 326 225
403
PaedDr. Soural Martin, MBA
soural@vsps-su.cz
583 326 218
125
Spalek Loránt
spalek@vsps-su.cz
583 326 209
D16
Mgr. Srovnal Jaroslav
srovnal@vsps-su.cz
583 326 292
TK12
Mgr. Svobodová Martina
svobodova@vsps-su.cz
583 326 231
237
Mgr. Šanovec Ondřej
sanovec@vsps-su.cz
583 326 200
204
Ing. Šebestová Marie
sebestova@vsps-su.cz
583 326 216
221
Bc. Šefl Jan
sefl@vsps-su.cz
583 326 231
237
Ing. Širc Zdeněk
sirc@vsps-su.cz
583 326 223
302
Mgr. Štrbíková Iva
strbikova@vsps-su.cz
583 326 213
218
Mgr. Šubrtová Ivana
subrtova@vsps-su.cz
583 326 229
130
Mgr. Šváb Marek
svab@vsps-su.cz
583 326 292
TK12
Bc. Talpa Jakub
talpa@vsps-su.cz
583 326 214
121
Mgr. Tejklová Martina
tejklova@vsps-su.cz
583 326 224
410
Ing. Tomášek Martin
tomasek@vsps-su.cz
583 326 223
302
Ing. Tomášková Petra
tomaskova@vsps-su.cz
583 326 234
231
Ing. Unzeitig Roman
unzeitig@vsps-su.cz
583 326 203
206
Mgr. Válek Petr
valek@vsps-su.cz
583 326 209
D16
Mgr. Valouchová Jana
valouchova@vsps-su.cz
583 326 221
309
Mgr. Vepřková Květoslava
veprkova@vsps-su.cz
583 326 224
410
Ing. Žandová Miroslava
zandova@vsps-su.cz
583 326 221
309

KONTAKT

Vyšší odborná škola
a Střední průmyslová škola,
Šumperk, Gen. Krátkého 1

Gen. Krátkého 1
787 29 Šumperk

tel.: 583 213 581
tel.: 583 213 265
email: sekretar@vsps-su.cz
datová schránka: tnwjqf3
IČ: 00843113
Číslo účtu: 3956155/0300
RED-IZO: 600018083

RYCHLÉ ODKAZY

copyright 2022 www.vsps-su.cz