Hledat … FacebookInstagram Bakaláři Jídelna Menu
Facebook Facebook VOŠ a SPŠ Facebook oboru elektrotechnika Elektrotechnika Facebook oboru strojírenství Strojírenství Facebook oboru informační technologie Informační technologie Facebook oboru grafický design Grafický design Facebook oboru průmyslový design Průmyslový design Facebook oboru technické lyceum Technické lyceum Facebook VOŠ VOŠ
Instagram Instagram VOŠ a SPŠ Instagram oboru elektrotechnika Elektrotechnika Instagram oboru strojírenství Strojírenství Instagram oboru informační technologie Informační technologie Instagram oboru grafický design Grafický design Instagram oboru průmyslový design Průmyslový design Instagram technické lyceum Technické lyceum Facebook VOŠ VOŠ
Praxe

Multimediální internetové služby

Vzdělávání na vyšší odborné škole je především praktické a tomu odpovídá i výuka předmětu praxe. Probíhá na pracovištích sociálních partnerů (firem, organizací) nebo ve škole, ve 2. i 3. ročníku vždy jeden denvtýdnu.

Pracoviště si většinou vytipuje sám student podle vlastního zájmu, obvykle je využívána nabídka regionálních firem vmístě bydliště studenta. Student má tak předpoklad pro další možnou spolupráci sfirmou praxe po ukončení studia.

Kromě činnosti vykonávané dle zadání firmy student také získává potřebná data a informace a zpracovává je vodborné práci ve 2. ročníku a vabsolventské práci ve 3. ročníku. K vypracování odborné práce ve 2.ročníku slouží kromě Praxe ještě předmět Praktická cvičení, kde je student zejména seznámen se základními požadavky na formální úpravu odborné práce a dalšími metodami, které může při tvorbě použít. Platí, že výuka tohoto předmětu může probíhat jak ve škole, tak u sociálního partnera (firmy, organizace).K tomu, aby student zvládl připravit, zpracovat, napsat a obhájit absolventskou práci, která je nedílnou součástí absolutoria, slouží ve 3. ročníku předmět Řízení vlastního projektu. Výuka tohoto předmětu může probíhat ve škole, ale i na pracovišti sociálního partnera, a je tak nerozlučně spjata svýukou praxe.

Studentovi vzdělávacího programu Multimediální internetové služby se tak nabízí možnost pracovat a studovat ve 2. i 3. ročníku VOŠ až 2 dny vtýdnu na pracovišti zvolené firmy.

KONTAKT

Vyšší odborná škola
a Střední průmyslová škola,
Šumperk, Gen. Krátkého 1

Gen. Krátkého 1
787 29 Šumperk

tel.: 583 213 581
tel.: 583 213 265
tel.: 583 216 217
email: sekretar@vsps-su.cz
datová schránka: tnwjqf3

RYCHLÉ ODKAZY

Olomoucký krajzřizovatel VOŠ a SPŠ Šumperk
copyright 2021 www.vsps-su.cz